Diskuze

 

STAG

 • Italská filologie a volba předmětů 1

  Dobrý den,

  předběžně jsem se chtěla podívat na zápis předmětů do Italštiny, ale pak jsem si všimla že jeden z povinně volitlelných předmětů se mi kříží s předmětem povinným, navíc je tento volitelný předmět jedinou možností.. je tedy možné že se během září otevřou ještě předměty jiné, ze kterých mohu vybírat?

  Dále by mne zajímalo do kdy je nutno splnit min. počet kreditů u povinně volitelných předmětů? Zjistila jsem, že už jen z povinných předmětů mám kreditů více než potřebuji. Je tu tedy možnost že toto minimum splním v jiném semestru, nebo se vztahuje přímo na tento konkrétní semestr?

  Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den.

  Dobrý den,

  časovou kolizi áčkových předmětů s béčkovými bohužel nelze vyloučit. Žádné jiné předměty než ty, co jsou aktuálně vypsané, v zimním semestru otevřené nebudou. Daný béčkový předmět si ale můžete zapsat v letním semestru (pokud by nebyl otevřen, určitě bude otevřen jiný ze stejného modulu).

  Kreditní minima z béčkových modulů je nutné splnit do konce studia, respektive do doby, kdy budete chtít přistoupit ke státní závěrečné zkoušce.

  Autor: Jiřina Matoušková ve 11:36, 07. zář. 2017 Odpovědět
 • rozvrh předmětu PX 1

  Dobrý den,

  příští semestr jedu na stáž vypsanou katedrou a potřebovala bych si zapsat stáž ve stagu, předmět PX, ale zatím nemá rozvrh. Bude tedy otevřen?

  Děkuji

  Dobrý den, Heleno,

  ano, předmět už otevřen je.

  Autor: Jiřina Matoušková ve 12:32, 14. čec. 2014 Odpovědět
 • AOT1 a LEX1 1

  Dobrý den,
  myslím, že ve STAGU není rozvrh pro předměty Analýza odborného textu 1 a Lexikologie 1. Bude doplněn? Děkuji za odpověď.

  Ano, již se tak stalo.

  Autor: Jiřina Matoušková ve 10:48, 07. zář. 2013 Odpovědět
 • CR podruhé 1

  Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat, zda otevřený kurz Cestovního ruchu bude navazovat na kurz v roce 2012. Protože bych ráda navázala v probírané látce z loňska. V tom případě by bylo nezbytné, aby měl kurz ve stagu jiné jméno, název než loni, jelikož u toho už mám splnil předmět.
  Děkuji

  Dobrý den, Žaneto,

  pokud jste tento seminář již jednou absolvovala, podruhé si ho zapsat nemůžete, nejedná se o pokračování loňského kurzu, je to klasické jednosemestrální béčko.

  Autor: Jiřina Matoušková ve 09:18, 14. led. 2013 Odpovědět
 • CESTOVNÍ RUCH 1

  Dobrý den,
  chci se zeptat, zda se bude v ZS nebo v LS otvírat kurz KRF/CR. Jelikož loni předmět probíhal pouze v LS a vyučující magistra Bočková říkala, že se bude letos pokračovat s výukou. Stag mi ale ukazuje tento předmět bez rozvrhu.Děkuji.

  Dobrý den, Žaneto,

  ano, kurz Cestovního ruchu se otevře v letním semestru. Rozvrh se u předmětu objeví až během zimního zkouškového období, kdy probíhá předzápis na letní semestr.

  Autor: Jiřina Matoušková ve 10:44, 22. zář. 2012 Odpovědět

Text:

* = povinné
 •   
 
kalendář akcíStuduj francoužštinuStuduj italštinuStuduj portugalštinuStuduj španělštinuCIELOSpanish coursesvideoKRFStudijní oboryŽurnál onlineabsolventi.upol.czFB Romanistikacifre
Aktualizováno: 25. 11. 11, vytvořeno: 25. 11. 11,

Přihlásit

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo: