Portugalské centrum v Praze zve na setkání s brazilským spisovatelem Bernardem Kucinskim, jehož román K. – Relato de uma busca (2011) vyšel loni v českém překladu Zuzany Burianové

Pátek 15. leden 2021, 12:50

Portugalské centrum v Praze, nakladatelství Triáda a Katedra romanistiky na Filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci Vás srdečně zvou ve čtvrtek 21. ledna 2021 v 19 h na setkání s brazilským spisovatelem, novinářem a politologem Bernardem Kucinskim, jehož román K. – Relato de uma busca (2011) vyšel loni v českém překladu jako K. – Příběh jednoho hledání (Triáda, 2020). Online setkání, které proběhne v portugalštině, se zúčastní autor románu Bernardo Kucinski, zástupkyně nakladatelství Triáda Šárka Grauová a překladatelka knihy Zuzana Burianová.

Literární setkání se bude vysílat živě na Facebooku a kanálu Youtube Portugalského centra v Praze na následujících adresách: