Dotazy na vedení a členy katedry

• Prominutí PZ

Dobrý den, budu se hlásit na francouzskou filologii a ráda bych věděla zda je možné nahradit OT zkouškou Delf Scolaire (B1) nebo jen klasickou zkouškou Delf. Také bych ráda věděla zda nahrazení OT maturitou z FJ platí pro státní maturitu, školní nebo zda na tom nezáleží. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

ano, OT je možné nahradit i zkouškou Delf scolaire a školní i státní maturitou (ale pouze s hodnocením "výborně" či "chvalitebně"), a to po předložení notářsky ověřené kopie certifikátu nebo maturitního vysvědčení, kde bude jasně uvedeno hodnocení.

Podrobnější informace k hodnocení různých úrovní certifikátů DELF/DALF najdete pod tímto odkazem: https://obory.upol.cz/nc/obor/detail/francouzska-filologie/?tx_vlkstagobory_katalog%5Bcontroller%5D=Obory&cHash=89e6a09b0be9844370408d4c010f69b9

Autor: Jiřina Matoušková ve 07:28, 16. říj. 2017 Odpovědět

Text:

* = povinné
  •

kalendář akcíStuduj francoužštinuStuduj italštinuStuduj portugalštinuStuduj španělštinuCIELOSpanish coursesvideoKRFStudijní oboryŽurnál onlineabsolventi.upol.czFB Romanistikacifre
Aktualizováno: 25. 11. 11, vytvořeno: 25. 11. 11,

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo: