Aktuality studentům

MEXIKO 22-23 Stipendijní nabídka - URGENTNÍ - deadline 14.7.2022

Pro studenty BSP, MSP a DSP na 5 až 10 měsíců, zahájení pobytu v rozmezí od 1. září do 6. prosince 2022

Pro koho je nabídka určená: studenti BSP, MSP a DSP

Délka pobytu: 5 až 10 měsíců, zahájení pobytu v rozmezí od 1. září do 6. prosince 2022

Jak se přihlásit: Akademické informační agentuře zaslat emailem na adresu e-podatelna@dzs.cz naskenované dokumenty:

• Návrh na vyslání / Žádost o přiznání stipendia (vyplněný, podepsaný a datovaný, potvrzený od VŠ)

• životopis ve španělštině

• motivační dopis ve španělštině

• doklad o vykonaných zkouškách

• potvrzení o úrovni znalosti španělského jazyka

Termín pro podání žádostí: 14. 07. 2022

Informace: podrobně v přehledu nabídky – online na stránkách AIA

Nejsou k dispozici žádné zprávy.

(Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.)
(Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.)